28 . Aprīlis
Terēze, Gundega

 
 
Aktuāli
Galerija
    Par mums
    Valde  
    Sieviešu apvienība  
    Dokumenti  
    Kā iesaistīties  
    Ātrā palīdzība  
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Kā iesaistīties

LSDSP apvieno cilvēkus ar ideāliem – visās paaudzēs. Mēs ticam, ka Latvijā ir daudz mērķtiecīgu cilvēku ar svaigām idejām, kuri vēlas rast savu viedokļu un pārliecību piepildījumu. Vai Tu vēlies palīdzēt valstij – mūsu Latvijai?

Šodienas notikumi Latvijā parāda – valsts politikas realizētāji ir morāli novecojuši. Bet kas to pieļāvis? Atbilde ir vienkārša: valsts iedzīvotāji paši. Tie, kas apātiski tam ļaujas un slinko aizstāvēt savu viedokli. Ir viegli kritizēt politiku no malas, daudz grūtāk – iesaistīties un darboties attīstības labā. Taču tas ir tā vērts, ja mums ir patiesi, kvēli ideāli un vēlme darīt dzīvi labāku mums un mūsu bērniem.

Mums vajag Tevi – Tavu dedzīgo pārliecību un patriotismu, Tavas idejas un prasmes! Tev vajag platformu, kur šo pārliecību un patriotismu, idejas un prasmes realizēt. Darbosimies kopā Latvijas Sociāldemokrātiskajā strādnieku partijā!


KOPĀ MUMS IZDOSIES !

 

Lai kļūtu par LSDSP biedru, Jums ir jāaizpilda un jāparaksta partijas biedra anketa, kas pēc tam iesniedzama attiecīgās teritorijas LSDSP birojā. ielādēt PDF

 

Tāpat Jums ir iespēja pilntiesīga biedra vietā kļūt par LSDSP atbalstītāju un ar partiju sadarboties uz brīvprātības principa: atbalstītāja anketa PDF.

 

LSDSP centrālā biroja adrese:

Rīgā, Aldaru ielā 8, LV-1050 (Vecrīgā, pie Zviedru vārtiem)

teritoriālo biroju kontakti

 

Saskaņā ar LSDSP Statūtiem, par tās biedru var būt 18 gadu vecumu sasniegušie Latvijas Republikas pilsoņi un personas, kurām saskaņā ar likumu ir tiesības saņemt Latvijas Republikas izdotu nepilsoņa pasi un kas apņemas ievērot Statūtus un īstenot partijas Programmu. Biedri partijā tiek uzņemti neatkarīgi no sociālās, rasu un nacionālās piederības, profesijas, reliģiskās pārliecības, tie iestājas LSDSP individuāli, ievērojot Statūtus.

Uzņemt LSDSP ir tiesības teritoriālās organizācijas komitejai vai valdei pēc kopas ieteikuma, kā arī LSDSP Domes valdei.

Uzņemot partijā, nepieciešamas divu partijas biedru rekomendācijas un var tikt noteikts kandidāta stāžs līdz 6 mēnešiem. Rekomendētāju partijas stāžs nevar būt mazāks par vienu gadu, un viņi atbild par rekomendējamā atbilstību LSDSP Statūtu prasībām.

Tikai LSDSP Dome par partijas biedriem var uzņemt:

* personas, kuras agrāk ir bijušas citu partiju vadības institūciju locekļi;
* personas, kuras ir bijušas citu partiju deputātu kandidātu sarakstos Saeimas vēlēšanām vai arī ieņēmušas ministru amatus no citām partijām;
* personas, kuras agrāk ir bijušas notiesātas par kriminālnoziegumiem;
* personas, kuras izslēgtas no LSDSP, vai kurām atteikta uzņemšana LSDSP – pēc viena gada;
* vēlētās LSDSP amatpersonas, kuras izstājušās no partijas – pēc viena gada.

 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
James Cole
Pieteikties qiuck un Convienent aizdevumu atmaksāties rēķinus drošu un nedrošs aizdevumu ** Vai jūs finansiāli izspiež? ** Vai tu meklē līdzekļus, lai nomaksātu kredītus un parādus? ** Vai tu meklē ...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585